All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ ul3122 silicone rubber electric wire ] match 110 Products.
VDE Silicone Flexible Insulated Wire 26AWG 0.48mm Rubber Fiberglass Braiding Cable
| Rated Voltage: | 300V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 250C |
| Delivery Time: | 7-15 Days |
Silicone Rubber FT-2 Flame TEST 0.5-4.0MM2 Electrical Flexible Insulated Wire
| COLOR: | All Colors Are Avaiable |
|---|---|
| Temperature: | -60-200C |
| Voltage: | 600V |
22awg UL3320 XLPE Insulated Cable hook up wire UL certificates
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperature: | 90℃ |
| Standard: | UL758 |
XLPE Cable Awm3173 600V Heating Cable Fire Resistant Halogen Free Hook-up Electrical Lead Wire
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Model: | AWM3321 |
| Conductor: | Tinned Copper |
UL1199 20awg Electrical Flexible Hook Up Wire PTFE Cable 600V Rated Voltage
| Product Name: | UL1199 20awg In Electrical High Quality PTFE Wire Cable |
|---|---|
| Color: | All Colors |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
18AWG Home Appliance Insulated Power Wire Electric Vehicle Wires XLPE Insulated 0.5mmsq Orange Color
| Name: | XLPE Wire |
|---|---|
| Insulation: | XLPE |
| Conductor: | Tinned Copper |
UL1726 2-5AWG Low Voltage Strand Tinned Copper PFA Insulated Wire black red white blue
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | PFA |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
UL1726 10AWG Low Voltage Tinned Copper PFA Insulated Wire heater lighting red black
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | PFA |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
UL1726 1AWG Low Voltage Strand Tinned Copper PFA Insulated Wire red white blue black
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | PFA |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
UL1726 16AWG 19/0.30mm Low Voltage Strand Tinned Copper PFA Insulated Wire red white blue black
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Insulation Material: | PFA |
| Conductor Material: | Tinned Copper |

