All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Battery Cable
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ silicone copper wire ] match 973 Products.
26awg XLPE 150C 600V Silicone Insulated Wire UL3134 Tinned Copper Conductor Wire
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 150C |
600V 150C UL3137 Silicone Covered Wire 305m/ Roll Tinned Copper Electric Cable
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 150C |
UL3140 20AWG 150C Silicone Insulated Wire 305m/ Roll Tinned Copper Cable
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 300V |
| Rated Temperature: | 150C |
UL3222 Lighting 305m/ Roll Silicone Flexible Cable UL758 Nickel Plated Copper Wire
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 300V |
| Rated Temperature: | 150C |
Tinned Copper Silicone Rubber Insulated Wire High Temperature Electric Furnace Heating Stranded
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper |
| Application: | Various |
UL3142 Silicone Rubber Wires 600v 150C 18AWG FT2 Home Appliance Uav Lighting
| Product Name: | Silicone Rubber Cables |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Insulation: | Silicone Rubbe Insulation Cable |
150C UL Silicone Insulated Wire 305m/ Roll Tinned Copper Wire UL3239 6KV 10KV
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 300V |
| Rated Temperature: | 150C |
300V 150c 22awg Silicone Coated Copper Wire UL758
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Conductor: | Tinned Copper |
| Size: | 22AWG |
Copper UL3135 22Awg Round Silicone Insulated Wire 200c
| Model: | UL3135 |
|---|---|
| Conductor: | Tinner Copper |
| Rated Voltage: | 600V |
UAV 150C 16AWG Flexible Silicone Rubber Wire UL3134 600V
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |

