All Products
-
Flexible Insulated Wire
-
Silicone Insulated Wire
-
Fiberglass Insulated Copper Wire
-
Battery Cable
-
Insulated Wire
-
XLPE Hook Up Wire
-
Silicone Rubber Insulated Wire
-
Fiberglass Braided Wire
-
PVC Insulated Copper Wire
-
Mica Insulated Wire
-
Electrical Wiring Harness
-
Custom Electrical Wire
-
High Temperature Flexible Tubing
-
FEP Insulated Wire
-
PFA Insulated Wire
-
Rudy MullerMysun is a very good company, people are very kind,products are very very good! -
Joe RobinsonThe quality and the price of your product is very competitive on the market -
Diego CuellarYour goods are superior in quality compared with those of other manufacturers.
Contact Person :
Peter Sun
Phone Number :
0086-13823381460
Keywords [ 200 fep insulated electric wire ] match 172 Products.
Lighting 12awg VDE Silicone Copper Wire UL3134 600V
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
Tinned Copper 18awg Silicone Rubber Insulated Wire UL3134
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
26awg XLPE 150C 600V Silicone Insulated Wire UL3134 Tinned Copper Conductor Wire
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 150C |
600V Home Appliances Flexible Rubber Insulated Wire CCC 16AWG UL3134
| Rated Voltage: | 600V |
|---|---|
| Rated Temperature: | 150℃ |
| Conductor: | Tinned Copper |
12-18awg 600V UL3134 Silicone Insulated Wire 150C Tinned Copper Conductor Wire
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 150C |
16awg UL Silicone Insulated Wire UL3138 Tinned Copper Insulated Wire
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 150C |
UL3253 250C Nickel Plated Copper Cable 305m/ Roll Silicon Coated Wire
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 300V |
| Rated Temperature: | 250C |
600V 150C Silicone Insulated Tinned copper Wire UL3138 for home appliance
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 150C |
high temperature silicone wire UL3138 Tinned Copper Insulated Wire white black red color
| Insulation: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Voltage: | 600V |
| Rated Temperature: | 150C |
Flexible Battery Cable 200C High Temperature 600V Rated Voltage with Tinned Copper Conductor
| Conductor Material: | Tinned Copper Wire |
|---|---|
| Diameter: | 1 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 10 AWG, 8 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 0AWG, 1/0AWG, 2/0AWG, 3/0AWG, 4/0AWG, 25mm@, 35mm2, 50mm2, 75mm2, 90mm2, 120mm2, 150mm2, 200mm2, 240mm2, 300mm2, 400mm2 |
| Insulation Material: | Silicone |

